Kontakt

Služba statistika industrije

Ivana Zoroja
01/4806-231
zorojai@dzs.hr

Jurica Javor
01/4806-613
javorj@dzs.hr

Slavica Rogar
01/4806-202
rogars@dzs.hr

Goran Dolšak
01/4806-179
dolsakg@dzs.hr
Služba statistike usluga

Josipa Kalčić Ivanić
01/4806-116
kalcicj@dzs.hr

Maja Dozet
01/4806-268
dozetm@dzs.hr

Sanda Colić
01/4806-125
colics@dzs.hr
Služba statistike građevinarstva

Srećko Palej
01/4806-128
palejs@dzs.hr

Mirjana Mikulić
01/4806-278
mikulicm@dzs.hr

Marijana Marić
01/4806-123
maricm@dzs.hr

Biserka Sviben
01/4806-135
svibenb@dzs.hr
Služba statistike tržišta rada

Snježana Varga
01/4893-443
vargas@dzs.hr






DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU
10000 Zagreb, Ilica 3
REPUBLIKA HRVATSKA
www.dzs.hr

Državni zavod za statistiku